Yazı Detayı
24 Şubat 2020 - Pazartesi 09:30
 
BARİ SİZ GÜLDÜRÜN
Sait Köylü
info@sanliurfatv.com
 
 

BARİ SİZ GÜLDÜRÜN. ..

Bugun oynanan maçlarda Urfaspor farkı yenilmeye devam etmiş Diğer takımız Karaköprü spor ise Artvin hopa sporu yenerek iddiasını devam ettirmiştir.

BÜTÜN TARAFTARLAR ağız birlikdeligiyle bari siz güldürün yüzümüzü demiştir. ARADAKİ fark derseniz Hüseyin Dag hocamıza ve İhsan KARABULUT hocamıza böyle bir takım bıraktığı için tesekurler.

Bizim DEĞERLERİMİZ kıymet bildikce başarıdan başarıya kosacaklardir.Urfa spor ise bildiğimiz gibi düşmesi kesinleşmiş olmasına rağmen Oynayan genç arkadaşlarımız malesef bugüne kadar hiç bir varlık göstermemiştir..

Baskan Nihat ÇAKIR umut vaad etsede ortada yapılan gerçek hiçbir şey yok olması  durumu  manidardır. GENÇLERE söz söylemeyin demekle bu iş olmaz bunu sende biliyorsun. BİR etrafına bak Bursaspor.Eskisehir Altınordu hepsi alt yapıdan oynayan vede hakkını veren birer genç arkadaşlarımız.

DEMEKKİ  BİR yerde yanlış var bunda çözecek yönetim ve Hocalardir...NIHAT ÇAKIR başkanım açıklamasında herşey hal oldu parasal yardım yapılan miktarları açıklaması az bir miktarın hal olması halinde Transfer tahtası nin açıklaması beni ve bütun taraftarları Umutlandirmistir. HADİ görelim. Hep söyledim hep yazdım. .

RESMİ olarak hibe olmadığı sürece malasef kimse yardım yapmaz TV programında URFADA gezemezler diyorsun ÖYLEDE gezenlerki
 sen bile şaşarsın. .

HESAPLARI inceletecegim dedin ne oldu yapılıyormu isallah geriye dönük harcama listesi incelenir. UMUDUMUZ BAKI...Merakla bekliyoruz.

Karakopru Spora başarılar dilerim isallah ikinci lige çıkarda bize bir teselli olur...URFASPOR taraftar derneklerine neden küsmüş bilmiyorum ama Bu takımı Karda yağmurda en kötü gününde destekleyen derneklerdir YENİDEN yapılanan bütün taraftar derneklerine Hayirli olsun isallah başarılar. 


 SİZLERİ YİNE TAKIMININ yanında görmek dileğiyle. .SEVDAMIZ URFASPOR. .

 

 
Etiketler: BARİ, SİZ, GÜLDÜRÜN,
Yorumlar
Haber Yazılımı