Yazı Detayı
09 Şubat 2020 - Pazar 16:10
 
ALT YAPIMI DERT YAPIMI
Sait Köylü
info@sanliurfatv.com
 
 

Şimdi maçın Skoruna bakıp neden böyle bir yaklaşım yaptım diye soylenirsiniz.Her hafta alınan farklı skorlarla Urfasporun markasının gittikçe kötüye gittiğinin hepimiz farkındayız. Bugüne kadar hiç bu kadar rencide edilmemişti. .Ne yapalım elden gelen öğün olmaz olsada zamanında olmaz misali maçlara devam ediyoruz. .GELELİM asıl meseleye vede konuya ÇIKIP bu gençler ne yapsın ellerinden gelen bu kadar bir şey söylemeyin diye hep yaklaşımlarla bulundunuz .

SORGULADINIZMI alt yapıyı hocaları oynayan gençleri neden bukadar kötüler neden oynayamiyorlar Neden NEDEN...

Hep soru işareti. Eskiden bütün katarolilerdeSanpiyonyon olan Urfaspor Şimdi malasef onuda kaybetmiştir...

ANLATAYIM yine küme düşme korkusu yaşarken yılını hatırlamıyorum Bedih SAHAPOGLU Hoca Urfasporun hocası oldu. Herkes küme düşeriz gözü ile bakarken Ozamanin Alt yapıdan oynattığı 7 tane genc sporcu arkadaşımızla mucizeler yaratdi ve KÜMEDE kalıp herkese biz bu yaparız derecesine herkese ders verdi PEKİ şimdi oynayanlara bir bakın hiç birinde o ruh yok hiç birinde oynama kendimizi ispatlayayim ruhu yok kusura bakmayın yeri geldimi Hepimiz neden Urfali oynamıyorum diye dert yanardik .MALESEF alt yapı iflas etmiştir Yeniden yapılanma yeniden yeni işin ehli hocalarla ayağa kaldırılmalıdır.

HİSSİ davranmayı bırakıp geç olmadan BEDİH SAHAPOGLUNU bu organizmanın başına getirilmelidir.Ekipiyle yine Gelecek yıllara önünüzdeki yıla hiç değilse bize seçeceği oyuncularla nefes aldırır. YAPIN BUNU....Nıhat baskan tamam zor günler geçiriyorsun kabul geziyorsun yardım bulmaya kabul ama Alt yapı iyi olmadan ne sen bir şey yapabulirsin nede Yönetim.

RADIKAL KARARLAR AL arkadaşımdır takım arkadaşımdır deyip GELECEĞİZ OLAN gençleri kaybetmeyelim SONRADAN çok pişman oluruz.

BENDEN SOYLEMESI

 
Etiketler: ALT, YAPIMI, DERT, YAPIMI,
Yorumlar
Haber Yazılımı