Reklam
Reklam

Şanlıurfa Heyeti Ulaştırma Bakanıyla Urfa'nın Ulaşım Sorunları için Görüştü

Şanlıurfa Haber; AK Parti Şanlıurfa il başkanı, Milletvekiller ve Belediye başkanlarından oluşan heyet Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile görüştü.

  • Reklam
Şanlıurfa Heyeti Ulaştırma Bakanıyla Urfa'nın Ulaşım Sorunları için Görüştü
30 Eylül 2021 - 08:49

Şanlıurfa Haber; AK Parti Şanlıurfa il Başkanı, Milletvekiller ve Belediye başkanlarından oluşan heyet Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile görüştü.


Şanlıurfa ve ilçelerindeki trafik sorunlarının aktarıldığı görüşmede önemli konular da ele alındı.

Ak parti Şanlıurfa heyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlunu ziyaret etti .AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Ahmet Akay, Halil Özşavlı, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık yer aldı. 

 

Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Halil Özşavlı yapılan ziyareti sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile duyurdu.

 

"ÇEVRE YOLU İHALEYE ÇIKACAK"

Vekil Özşavlı yaptığı paylaşımında Viranşehirlilere müjde vererek başlarken;

 

“Bugün Urfa ekibi olarak Viranşehir İlçemizin çevre yolu için Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn. Adil Karaismailoğlu’na geldik. Sayın Bakanımız güzergah üzerindeki bazı kamulaştırma işlemlerinin bitmesinin ardından çevre yolu için ihaleye çıkılacağının sözünü verdi.  Başta sayın Bakanımıza olmak üzere bu konuda bizlere destek veren Büyükşehir Belediye Başkanımıza, İl Başkanımıza ve Milletvekillerimize teşekkür ediyorum” sözlerine de yer verdi.

Şanlıurfa Haber


YORUMLAR

  • 0 Yorum