Reklam
Reklam

Şanlıurfa'da Ekmeğe Gelen Zamdan Sonra Çivili Ekmek

Şanlıurfa Haberleri; Urfa'da ekmekte çivi çıktı

  • Reklam
Şanlıurfa'da Ekmeğe Gelen Zamdan Sonra Çivili Ekmek
13 Eylül 2021 - 15:20

Şanlıurfa Haber; Şanlıurfa'da ekmeğe gelen zamlardan sonra bu kezde urfa'da ki bir ekmek fırınında çivili ekmek çıktı.Şanlıurfa’da, bu kez ekmeğin içinden tahta çivisi çıktı. 
Kalitesiz ekmek üretildiği için son günlerde eleştirilerin odağında fırıncılar bulunurken, bugün de şok eden bir olay yaşandı. Sabah saatlerinde fırına giderek ekmek alan bir aile, daha sonra kahvaltı yapmaya hazırlandı. Kahvaltıda ekmeği ısıran aile bireylerinden birisi, ekmeğin içinden çıkan çivi ile neye uğradığını şaşırdı. Ekmeğe yapılan zam gündemdeyken, vatandaşlar fırınlarda da gerekli denetimlerin yapılmadığını iddia etti.MUNAR: “BU ÇİVİ BİRİSİNİN BOĞAZINA DA GİDEBİLİRDİ”
Ekmeğin içinden çıkan çivinin bulunduğu fotoğrafı sosyal medyada paylaşan Televizyon Programcılarından Gülsüm Munar, tepkisini şöyle dile getirdi:
“Ve fırıncılar odası dernek başkanını işini yapması için göreve davet ediyoruz. Bu çivi birisinin boğazına da gidebilirdi. Hem de paslı cam çivisi. Gramajı çalınan ekmeğe yine eyvallah ettik de, içinden çivi çıkmasına eyvallahımız hiç yok. Ekmeğin eve yetişmeden taş gibi olması, pişmemiş olması bunlara da eyvallah.  Ama çivi sivri cam çivisi. Yeter insanların ekmeğiyle oynadığınız...  Burası Yeşildirek’te olan bir fırın.”
BİHA
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum