Reklam
Reklam

Saklı Cennet Halfeti Kırsalında Yol Yapımı

Şanlıurfa Halfeti

  • Reklam
Saklı Cennet Halfeti Kırsalında Yol Yapımı
28 Temmuz 2021 - 15:06

Şanlıurfa'da hava sıcaklıklarının da asfalt serimi için uygun olmasını fırsat bilerek ilçelerde başlattığı asfalt çalışmaları sürüyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, kırsal mahalle muhtarları ve vatandaşlardan gelen talepler ve program dâhilinde asfalt çalışmalarına devam ediyor.

Ekiplerin bu sefer ki adresi Şanlıurfa’nın “Saklı Cennet” diye bilinen Halfeti ilçesi oldu. İlçe kırsal mahalleleri daha önce yürütülen çalışmalarla yolları asfalta hazır hale getiren ekipler alt yapısını tamamladığı yolları asfaltla buluşturdu.

Kınık, Günece ve Gürküyu mahallelerinde ve çevresindeki yollarda sathi kaplama asfalt çalışmalarını büyük oranda tamamlayan ekipler, mahalle muhtarları ve vatandaşların da takdirini topladı.

Mahallelerinde yol yapım, genişletme ve asfalt çalışmalarının yapılmasından ötürü emeği geçen herkese teşekkür eden mahalle muhtarları yollarının kışın çamurdan yazın ise tozdan arındırıldığını belirterek vatandaşların bu yolları artık daha rahat kullanabileceklerini belirtti.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum