Reklam
Reklam

Harran Üniversitesinden Ödüllü Fotoğraf Yarışması

Şanlıurfa Haberleri; Harran Üniversitesinden Öğrencilere yönetil ödüllü fotoğraf yarışması.

  • Reklam
Harran Üniversitesinden Ödüllü Fotoğraf Yarışması
13 Ekim 2021 - 11:18
Şanlıurfa Harran Üniversitesi HRÜ, öğrencilerine yönelik ödüllü fotoğraf yarışması düzenliyor. İnsan öğelerini konu eden yarışmada birinciye 3 bin TL ödül verilecek.

Harran Üniversitesi (HRÜ), üniversitenin simgelerinden 'Aidiyet Anıtı'nın fotoğraflarla belgelenerek tanıtımına katkı sağlamayı amaçlayan ödüllü fotoğraf yarışması düzenliyor.

Harran Üniversitesi HRÜ'den yapılan açıklamaya göre, öğrencilere yönelik yaramaya katılım ücretsiz. Fotoğrafların insan figür ya da figürlerini içermesi gerekirken, 'Aidiyet Anıtı'nın da fotoğraf karesinde yer alması şartı bulunuyor.  

Yarışmaya renkli veya siyah-beyaz çekilen fotoğraflarla katılabilinirken, öğrenciler hem cep telefonu hem de diğer tüm fotoğraf makineleriyle çektikleri fotoğraflarla yarışmaya katılabilir.

Her katılımcı en fazla üç renkli veya siyah-beyaz, dijital veya dijitale aktarılmış fotoğrafla yarışabilecek.

Tüm üniversite öğrencilerine açık yarışmada, birinciye 3 bin TL ödül verilecek. Yarışmada ikincinin ödülü 2 bin TL, üçüncünün ödülü bin TL olarak belirlenirken, mansiyon ödülü 500 TL, jüri özel ödülü de 500 TL oldu.

HRÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik, 'Aidiyet Anıtı'nın yer aldığı fotoğrafla yarışmayı sosyal medya hesabından duyurdu. Çelik, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Sevgili Öğrenciler; Rektörlük bahçesindeki Aidiyet Anıtı fotoğraf stüdyosu olarak beğeninize sunuldu. Bu anıtı taçlandırmak için İnsan öğeleriyle anlam yüklediğiniz fotoğraflarınızı ödüllendireceğimiz yarışmamıza siz de katılmak ister misiniz?"

Yarışma hakkındaki detaylı bilgilere şu adresten ulaşılabilir:

 https://www.harran.edu.tr/sayfa.aspx?st=duyuru&sid=8260

YORUMLAR

  • 0 Yorum