Reklam
Reklam

Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsüne Ek Sefer

Şanlıurfa Haberleri

  • Reklam
Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsüne Ek Sefer
16 Eylül 2021 - 17:42
Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsü’nde okuyan öğrencilerin ulaşımda sıkıntı yaşamaması için harekete geçen Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kampüse ek 60 seferin başlayacağını açıkladı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yüz yüze eğitimin başlayacağı Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsü için harekete geçti. Kampüse ulaşım noktasında yoğunluk yaşamaması için önlem alan belediye ek seferlere başlıyor. Öğrencilerin ulaşımda daha rahat etmeleri için sabah 30 ek sefer akşam da 30 ek sefer olmak üzere günlük 60 ek sefer yapılacak. Büyükşehir Belediye sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ek seferlerin pazartesi günü başlayacağını duyurdu.

 

 

GÜNLÜK 60 EK SEFER YAPILACAK

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “2021-2022 eğitim ve öğretim yılında yüz yüze eğitime geçilmesiyle birlikte öğrenimlerini Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsü’nde sürdüren öğrencilerimizin kampüsü ulaşımlarını daha hızlı ve daha konforlu hale getirmek için; Sabah kampüs gidişi 30 ek sefer, akşam kampüs dönüşü 30 ek sefer olmak üzere günlük 60 ek sefer yapılacaktır” ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum