Haber Detayı
05 Şubat 2020 - Çarşamba 17:03
 
Şanlıurfaspor Başkanı Bizim Yolumuz Meşakatli
Şanlıurfaspor Başkanı Nihat Çakır Açıklaması
SPOR Haberi
Şanlıurfaspor Başkanı Bizim Yolumuz Meşakatli

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Nihat Çakır, "Biliyoruz yolumuz meşakkat yolu, bizlerin inancı azmi ve şehrin dinamikleri ile bu engelleri tek tek aşıp, Şanlıurfaspor'un kapanmasını bekleyenleri rabbimin izni inayetiyle sevindirmeyeceğiz" dedi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden ve hem maddi olarak sıkıntılar yaşayan hem de ligde zor günler geçiren Şanlıurfaspor'da, Kulüp Başkanı Nihat Çakır bir açıklama yaptı. 

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Nihat Çakır, Şanlıurfaspor'un kapanmasını bekleyenleri sevindirmeyeceklerini kaydetti.

Çakır, şunları söyledi:

"Urfaspor’u menfaatsiz gönülden seven Urfaspor taraftarları. Süreçle ilgili haklı olarak merak ve beklenti içinde olduğunuz malum. Şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarımız şanlı takımı yaşatma adına büyük bir çaba uğraş içindeyiz, 3 aşamalı eylem planımızın ilk ayağında ciddi mesafeler aldık. Çok kısa bir zaman sonra gerekli açıklamaları yapacağız inşallah. Biliyoruz yolumuz meşakkat yolu, bizlerin inancı azmi ve şehrin dinamikleri ile bu engelleri tek tek aşıp, Şanlıurfaspor'un kapanmasını bekleyenleri rabbimin izni inayetiyle sevindirmeyeceğiz."

Kaynak: (Biha) - Bizim Haber ajansi Editör: Muhammed Şemseddin KALKAN
Etiketler: Şanlıurfaspor, Başkanı, Bizim, Yolumuz, Meşakatli,
Yorumlar
Haber Yazılımı