Haber Detayı
26 Şubat 2020 - Çarşamba 08:13
 
Şanlıurfa Sağlık Müdürü Acil Serviste İddialara Noktayı Koydu
Şanlıurfa Tv Haber
SAĞLIK Haberi
Şanlıurfa Sağlık Müdürü Acil Serviste İddialara Noktayı Koydu

Şanlıurfa'da korona virüsü iddiası acil servisin karantinaya alındığı iddiasını beraberinde getirince, İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. M. Emre Erkuş, iddiaları acil servise giderek yalanladı.

Şanlıurfa'ya gelen Afgan ve Irak uyruklu 6 şahısta Korona Virüsü bulunduğu iddiası yalanlandı ancak iddialara yenisi eklenince İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. M. Emre Erkuş'tan yeni bir açıklama geldi.

Çin'de başlayan ve hızla dünyanın pek çok ülkesine yayılan Korona virüsü Şanlıurfada panik yaratmaya devam ediyor. 6 şahıstan alınan tahlillerin sonucu negatif çıksa da bu kez Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinin acil servisinin karantinaya alındığı iddia edildi. İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. M. Emre Erkuş, hastanenin acil servisine giderek incelemelerde bulundu. Nöbetçi personelleri ziyaret ederek bir hastanın da  muayenesini yapan Sağlık Müdürü Doç.Dr. Erkuş hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerini iletti.

Şanlıurfa'da Karantina iddialarını acil serviste yalanlayan Sağlık Müdürü Doç.Dr. Erkuş "Hastaneleremizdeki acil servislerimiz hasta kabulüne kesintisiz devam etmektedir" dedi.

 

Karantina iddialarını acil serviste yalanlayan Sağlık Müdürü Doç.Dr. Erkuş "Hastaneleremizdeki acil servislerimiz hasta kabulüne kesintisiz devam etmektedir" dedi.

BİHA

Kaynak: Editör: Ramazan Aydın
Etiketler: Şanlıurfa, Sağlık, Müdürü, Acil, Serviste, İddialara, Noktayı, Koydu,
Yorumlar
Haber Yazılımı