Haber Detayı
02 Temmuz 2020 - Perşembe 08:55
 
Şanlıurfa'da Ücretsiz Maske Dağıtımı Devam Ediyor
Haliliye Belediyesi Ücretsiz Maske Dağıtımı
Sanliurfa Haberi
Şanlıurfa'da Ücretsiz Maske Dağıtımı Devam Ediyor

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi ücretsiz maske dağıtımına devam ediyor

Haliliye Belediyesi, koronavirüs salgınından korunma tedbirleri içerisinde önemli bir paya sahip olan maskenin üretimini ve ücretsiz dağıtımını sürdürüyor.

Haliliye Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınının Türkiye'de görülmesinden itibaren başlattığı mücadeleyi aksatmadan sürdürüyor. 1 Haziran tarihinden itibaren başlayan normalleşme süreci içerisinde maske, sosyal mesafe ve hijyen önemli rol oynuyor. Bu kapsamda Haliliye Belediyesi, salgından korunmak için maske üretimine devam ederken, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı ekipler ise üretilen maskeleri vatandaşlara ücretsiz ulaştırmaya devam ediyor.

Ekipler, ilçenin en işlek bölgeleri olan Atatürk Bulvarı, Emniyet Caddesi ve Şehitlik Kavşağında kurdukları stantlarla vatandaşlara maske dağıtmayı sürdürüyor. Ekipler ayrıca ilçenin farklı mahallelerinde de maske dağıtım işlemini gerçekleştiriyor.

Haliliye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, pandemi süresince halka ücretsiz maske ulaştırmak için çalışmalara devam edileceğini bildirdi.

BİHA

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şanlıurfa'da, Ücretsiz, Maske, Dağıtımı, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı