Haber Detayı
12 Haziran 2020 - Cuma 08:31
 
Şanlıurfa'da İhtiyaç Sahiplerine Sıcak Yemek Dağıtımı
Haliliye Belediyesi ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek dağıtımına devam ediyor.
YAŞAM Haberi
Şanlıurfa'da İhtiyaç Sahiplerine Sıcak Yemek Dağıtımı

Haliliye Belediyesi, ilçe genelinde ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olmaya devam ediyor. Belediye, ilçe genelinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara sıcak yemek dağıtımını sürdürüyor.

Haliliye Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda faaliyetlerini sürdürüyor. Koronavirüs salgının etkili olduğu bu zor günlerde bir yandan salgınla mücadele eden belediye, diğer taraftan ise vatandaşların hizmetinde olmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatları doğrultusunda Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde yılın 365 günü ihtiyaç sahibi vatandaşlara hizmet veren aşevi faaliyetlerini sürdürüyor.  Bu çerçevede belediye ekipleri merkez ve kırsal mahallelerde bulunan ihtiyaç sahibi ailelerin sofralarından sıcak yemeği eksik etmiyor. Evlerine sıcak yemek götürülen vatandaşlar ise hizmetlerden duydukları memnuniyete dua ederek karşılık veriyor.

Öte yandan Haliliye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ihtiyaç sahibi ailelere yapılan bu yardımların yılın belirli gün ve ayları ile sınırlı olmadığı tüm yıl sürdüğünü bildirdi.

BİHA

Kaynak: Editör: Muhammed Şemseddin KALKAN
Etiketler: Şanlıurfa'da, İhtiyaç, Sahiplerine, Sıcak, Yemek, Dağıtımı,
Yorumlar
Haber Yazılımı