Haber Detayı
10 Mart 2020 - Salı 16:35
 
Karaköprü'de Yazarlar ile Kahve Sohbeti
Şanlıurfa'lı yazar Karaköprü'lüler ile sohbet etti.
KÜLTÜR Haberi
Karaköprü'de Yazarlar ile Kahve Sohbeti

Karaköprü Haberleri

Şanlıurfalı Yazar ve Şair Mehmet Kurtoğlu, Karaköprü Belediyesinin düzenlediği programla gençler ve kadınlarla bir araya gelerek söyleşi gerçekleştirdi.

Karaköprü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, yazarlarla kahve sohbeti kapsamında Şanlıurfalı yazar ve şair Mehmet Kurtoğlu’nu gençler ve kadınlarla buluşturdu. Yazar Kurtoğlu, ilk olarak gençlerle bir araya geldi.

Karaköprü Belediyesi Atakent Okuma evinde gençlerle buluşan Şanlıurfalı Yazar Kurtoğlu, şehir, edebiyat ve sinema konularında söyleşi gerçekleştirdi.

Yazar Kurtoğlu, Karaköprülü gençlerle buluşmasının ardından, Kültür Merkezinde Kadınlarla bir araya geldi. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin de katıldığı söyleşide Yazar Kurtoğlu, “İstanbul’dan Şanlıurfa’ya iki kadın Halide Nusret Zorlutuna ve Yaşar Nezihe” konusunda söyleşi gerçekleştirdi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Kültür sanat etkinlikleri kapsamında yazarları Karaköprülülerle buluşturduklarını ifade etti. Başkan Metin Baydilli, “Sosyal belediyecilik kapsamında Şanlıurfalı yazarımız Mehmet Kurtoğlu’nu önce gençlerimizle daha sonra kadınlarımızla buluşturduk. Mehmet hocamız gençlerimize ve kadınlarımızla güzel bir söyleşi gerçekleştirdi. Bu tarz programlarımıza devam edeceğiz. Ben Mehmet hocamıza ve emeği geçen kültür müdürlüğümüze teşekkür ediyorum” dedi.

Söyleşi programının ardından Şanlıurfalı Yazar Mehmet Kurtoğlu kitaplarını imzaladı.

Kaynak: Editör: Muhammed Şemseddin KALKAN
Etiketler: Karaköprü'de, Yazarlar, ile, Kahve, Sohbeti,
Yorumlar
Haber Yazılımı