Haber Detayı
08 Mayıs 2020 - Cuma 16:41
 
Karaköprü'de Berberler Dezenfekte Ediliyor
Karaköprü Belediyesi Kovit-19 normalleşme süreci kapsamında 11 Mayıs Pazartesi günü hizmet vermeye başlayacak olan berber ve güzellik salonlarında dezenfekte çalışması gerçekleştirdi.
GÜNDEM Haberi
Karaköprü'de Berberler Dezenfekte Ediliyor

Karaköprü Belediyesi koronavirüse karşı başlattığı dezenfekte ve hijyen seferberliğini topyekün sürdürüyor. Her gün cadde ve sokaklarda dezenfekte, yıkama ve ilaçlama çalışması yapan Karaköprü Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri, 11 Mayıs Pazartesi günü hizmet vermeye başlayacak olan berber ve Güzellik salonlarında da dezenfekte çalışması gerçekleştirdi.

Berberlerin vatandaşlara daha steril bir ortamda hizmet vermesi için dezenfekte edilmesi direktifi veren Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, berberlerin de kişisel temizliğe ve maske kullanmaya özen göstermeleri gerektiğinin altını çizdi. Başkan Baydilli berber ve güzellik salonlarının hem içini hem de kullanılan aletleri dezenfekte işleminden geçirdiklerini kaydetti.

Dezenfekte çalışmalarından dolayı memnuniyetlerini  belirten  kuaför esnafı,  berberlerin 11 Mayıs itibariyle hizmet vermeleri kararından sonra Karaköprü Belediyesi  dezenfekte çalışmalarını başlattıklarını  yapılan çalışmalardan dolayı Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve ekibine teşekkür ettiklerini söylediler.

Öte yandan dezenfekte hizmeti almak isteyen Berber ve Güzellik Salonlarının 444 9 657 nolu Beyaz Hattından talep oluşturabilecekleri bildirildi.

Kaynak: Editör: Editör
Etiketler: Karaköprü'de, Berberler, Dezenfekte, Ediliyor, ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı