Haber Detayı
23 Haziran 2020 - Salı 08:32
 
Haliliye Merkez ve Kırsal Mahalleler'de Çalışmalar Devam Ediyor.
Şanlıurfa Haliliye'de çalışmalar devam ediyor.
Sanliurfa Haberi
Haliliye Merkez ve Kırsal Mahalleler'de Çalışmalar Devam Ediyor.

Haliliye Belediyesi Fen İşleri ekipleri, ilçe genelinde çalışmalarını sürdürüyor.

Haliliye Belediyesi, merkez ve kırsalda vatandaşlara hizmet götürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatları doğrultusunda Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler merkez ve kırsal mahallelerde kilitli parke döşeme işlemini gerçekleştiriyor. Ekipler bu doğrultuda Devteşti, Süleymaniye, Köylükent mahalleleri ve Açıksu Caddesinde yeni sokaklara parke döşerken, mevcut deforme olmuş parke taşlarını da yeniliyor.

Ekipler ayrıca Boncuk ve Aslanlı kırsal mahallelerinde de yapımı tamamlanan çok amaçlı kültür evlerinde çevre düzenlemesi yapıyor. Ekipler kültür evlerinin çevresini düzenleyerek kilitli parke ile döşüyor.

Çalışmalarla ilgili olarak konuşan Aslanlı Mahalle Muhtarı Ahmet Aslan, “Haliliye Belediyesinin hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a çok teşekkür ediyoruz. Belediyemizin hizmetlerini saymakla bitiremeyiz. Bütün taleplerimizi yerine getiriyorlar. Yani verilen sözler tek tek harfiyen yapılıyor. Bu hizmetler için de tekrardan Başkanımıza ve tüm ekibine çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

BİHA

Kaynak: Editör:
Etiketler: Haliliye, Merkez, ve, Kırsal, Mahalleler'de, Çalışmalar, Devam, Ediyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı