Haber Detayı
27 Temmuz 2020 - Pazartesi 08:37
 
Haliliye'de Beyaz Masa Gelen Taleplere Cevap Veriyor
Şanlıurfa Haliliye Belediyesi Beyaz Masa
Sanliurfa Haberi
Haliliye'de Beyaz Masa Gelen Taleplere Cevap Veriyor

Haliliye Belediyesi Beyaz Masa Birimi, son 3 aylık dönemde gelen taleplerin yüzde 95’inin olumlu sonuçlandırıldığını bildirdi.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatları doğrultusunda Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Beyaz Masa Birimi vatandaşların talep ve şikâyetlerinin çözüm adresi olmayı sürdürüyor.

Yılın 12 ayı haftanın yedi günü 24 saat hizmet veren 444 22 63 numaralı Beyaz Masa hattı dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınında da vatandaşların sesine kulak vermeye devam etti. Salgın nedeniyle artan istek ve şikâyetlere de tek tek yanıt veren Beyaz Masa, vatandaşların taleplerini ilgili birimlere bildirip çözümün hızlanmasını sağladı.

Teknolojik ve modern yüzü ile vatandaşlardan gelen taleplerin yüzde yüzüne geri dönüşüm sağlayan Beyaz Masa Birimi, son 3 aylık dönemde günlük 75 ila 100 çağrı düşüldüğünü bunların yüzde yüzüne geri dönüş sağlandığını bildirdi. Birim, ayrıca gelen taleplerin yüzde 95’nin olumlu sonuçlandığını duyurdu.

BİHA

Kaynak: Editör:
Etiketler: Haliliye'de, Beyaz, Masa, Gelen, Taleplere, Cevap, Veriyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı