Haber Detayı
26 Şubat 2020 - Çarşamba 10:56
 
Eyyübiye'de Yol Yapım Çalışmaları
Şanlıurfa Eyyübiye ilçesinde yol yapım çalışmaları
Sanliurfa Haberi
Eyyübiye'de Yol Yapım Çalışmaları

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

Eyyübiye ilçesinde merkez ve kırsal mahalle ayırımı yapmadan çalışmalarını sürdüren Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, merkezde kilitli beton parke taşı döşeme, bakım ve onarım ile yeni yol açma, kırsalda ise stabilize yol yapımını sürdürüyor. Merkezde 4 farklı ekiple ilçenin dört bir noktasında çalışan ekipler, kırsaldaki şantiye sayısını da 4’e çıkararak, talepleri bir bir yerine getiriyor.

Eyyübiye Belediyesi basın biriminin paylaştığı bilgilere göre; son olarak Asya Mahallesinde bulunan ve kışın çamur yazın ise tozdan dolayı sorun teşkil eden 15 sokakta kilitli beton parke taşı döşeyen ekipler, vatandaşların takdirini kazandı. Mahallelerinde sürdürülen çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’a teşekkür etti.

Eyyübiye Belediyesinin çalışmalarından dolayı memnun olduklarını belirten Asya Mahalle Muhtarı Ahmet Çağan, "Asya Mahallemize bağlı 15 sokağımız çamur içerisindeydi. Şu anda kilitli parke taşı geldi ve kalan sokaklarımız birkaç gün içerisinde bitecektir. Eyyübiye Belediye Başkanımız Mehmet Kuş ve Fen İşleri Müdürlüğüne mahallem adına teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

BİHA

Kaynak: Editör: Ramazan Aydın
Etiketler: Eyyübiye'de, Yol, Yapım, Çalışmaları,
Yorumlar
Haber Yazılımı