Haber Detayı
11 Mayıs 2020 - Pazartesi 09:17
 
Başkan Yalçınkaya, Tarlada Çalışan Annelerin Gününü Kutladı
Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya, Anneler Günü dolayısıyla tarlada çalışan anneleri ziyaret etti. Annelere hediye takdiminde bulunup, Anneler Gününü kutlayan Başkan Yalçınkaya, “Biz, annelerimize ne yapsak azdır” dedi.
GÜNDEM Haberi
Başkan Yalçınkaya, Tarlada Çalışan Annelerin Gününü Kutladı

Başkan Mehmet Yalçınkaya, beraberinde Akçakale TOGEMDER Başkanı Emine Kardeş ile birlikte ilçe merkezindeki tarım arazisinde çalışan anneleri ziyaret etti. Annelerin Gününü kutladığı kadınlara, günün anısına hediye takdiminde de bulunan Başkan Yalçınkaya, annelerin her zaman yanlarında olduklarını vurguladı.

Akçakale Belediyesi olarak da kadınların istihdamına yönelik çalışmalar yaptıklarını da kaydeden Başkan Yalçınkaya, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Cennet, annelerimizin ayakları altındadır. Biz, annelerimize ne yapsak azdır.  Ramazan Ayında, bu sıcağın altında hem annelik görevlerini yerine getiriyorlar hem de bu ülkenin üretimine katkı sağlayıp, çocuklarına ekmek götürmek için tarla başındadırlar. Hepimizin gayreti, kimseye muhtaç olmadan yardım almadan, alnımızın akıyla burada üretim yapmak, bu ülkenin ve Akçakale’nin üretimine, geleceğine katkı sağlamak. Kadınlar, erkeklere örnek oldu. Onlar, tarlada çalışıyorlar. Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.”

TOGEMDER Başkanı Emine Kardeş de, kadınlara yönelik yürüttükleri çalışmalarda Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya’nın her zaman yanlarında olduklarının altını çizerek, tüm annelerin ve anne adaylarının Anneler Gününü kutladığını söyledi.

Kaynak: Editör: Editör
Etiketler: Başkan, Yalçınkaya,, Tarlada, Çalışan, Annelerin, Gününü, Kutladı,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı