Haber Detayı
14 Şubat 2020 - Cuma 10:29
 
Alis Harikalar Diyarında Karakprü'de Sahne Alıcak
Karaköprü Belediyesi Tarafından Düzenlenecek Etkinlikle Çocuklar İçin Alis Harikalar Diyarında İsimli Müzikal Tiyatro Gösterisi Sahne Alacak
SANAT Haberi
Alis Harikalar Diyarında Karakprü'de Sahne Alıcak

Dünya klasikleri arasında yer alan Alis Harikalar Diyarında adlı eserin müzikli tiyatro oyunu Karaköprülü çocuklar için sahnelenecek. 14 Şubat Cuma günü (Bugün) Karaköprü’de bulunan Yönetici Akademisyen Sürekli Eğitim Merkezi Konferans Salonu’ndaki Alis Harikalar Diyarında adlı çocuk tiyatronun İlki saat 18.00, ikincisi ise saat 20.00’de olmak üzere iki seansta sahnelenecek.

Tüm çocukları tiyatro gösterimine davet eden Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, “Karaköprü Belediyesi olarak sosyal ve kültürel belediyeciliği ön plana çıkarmaya çalışıyoruz. Kültür ve Sanat etkinlikleri çerçevesinde söyleşiler düzenlerken çocuklarımızı da unutmadığımı gösteriyoruz. Bu kapsamda şimdi de çocuklarımızı çok güzel bir tiyatro oyunu ile buluşturacağız. Tüm çocuklarımızı tiyatro davet ediyorum” dedi.

Ailesi ile pikniğe gitmek isteyen Alis’in doğa ile buluşmasını konu alan çocuk tiyatrosu ücretsiz olarak sahnelenecek. Tiyatroyu izlemek isteyen vatandaşlar biletleri Karaköprü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Şanlıurfa Oyun ve Oyuncak Müzesi’nden temin edebilecek.

Kaynak: (Biha) - Bizim Haber ajansi Editör: Yusuf OKAY
Etiketler: Alis, Harikalar, Diyarında, Karakprü'de, Sahne, Alıcak,
Yorumlar
Haber Yazılımı